top of page
SARDYNIA POŁUDNIOWO-ZACHODNIA
 TEULADA, PORTO PINO, CALASETTA
w trakcie rejsu z Teulada z Roberto


Zachodnia część południowego Wybrzeża to jeden z najurokliwszych moim zdaniem rejonów Sardynii. Wciąż mało tam dużej zorganizowanej turystyki, wiele prawdziwej rdzennej sardyńskiej kultury, zwyczajów, plaże dzikie i często puste nawet w szczycie sezonu, krajobrazy przepiękne i pełne nienaruszonej przyrody... W szczycie sezonu mniej tu ludzi niż w modnych rejonach wyspy i jest tu naprawdę dużo bardzo dzikich plaż!!
Prócz leniuchowania na najbliższej plaży, m
ożecie popłynąć w rejs kutrem rybackim lub żaglowcem i odwiedzić plaże niedostępne od strony lądu, ponurkować w krystalicznej, szmaragdowej wodzie, spróbować lub rozwinąć Wasze umiejętności w windsurfingu, kitesurfingu w polskiej bazie z polskimi instruktorami. To świetne tereny do trekkingu, długich spacerów, kolarstwa. Możecie odwiedzić najstarsze we Włoszech groty, zrobić zakupy na lokalnym targu, spróbować sardyńskiej uczty w agriturismo, odwiedzić winnicę.
W tych okolicach fantastyczne naturalne baseny skalne, kąpiel w nich to wspaniała przygoda. W klimatycznych miasteczkach toczą sie barwne l;okalne festy, a na urokliwych starówkach fajnie spędzicie wieczór. 

Udany i pełen przygód pobyt w tym rejonie wyspy spędzicie z cyfrowym przewodnikiem 

PRZEWODNIK SARDYNIA POŁUDNIOWA 

sprawdzone noclegi w tej okolicy:

U AGI I TOMKA W PORTO BOTTE

DOMKI W CALASETTA

DOMY I WILLE W PORTO PINO

PENSJONAT PAOLO  Z BASENEM  W  PORTO PINO

DOMY I MIESZKANIA NA SANT'ANTIOCO

bottom of page