top of page

DOM "MARIO"przy plaży

na wyspie LA MADDALENA

Położenie

wyspa La Maddalena

Najbliższa plaża

50 m

Najbliższy market

700 m

400 m

Najbliższy bar, knajpka
Możliwy pobyt bez auta

Tak

Tak

Możliwość transferu z lotniska

50 km

Odległość od lotniska
Odległość od portu promowego

45 km

Rodzaj obiektu

6 osobowy dom, 3 sypialnie z łazienkami, 

Piękny, elegancki 6 osobowy dom z wyższej półki stojący przy cudownej zatoczce na wyspie La Maddalena.

To największa wyspa na Archipelagu Della Maddalena, uważanym za a najpiękniejszy archipelag na Morzu Śródziemnym. W domu trzy sypialnie z łóżkami małżeńskimi, wszystkie wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie i prywatną łazienkę. Prócz tego obszerny, elegancki salon z aneksem kuchennym, umeblowana weranda, w  ogrodzie wygodne leżaki, dom świetnie i nowocześnie wyposażony - zmywarka, pralka, grill, prywatne miejsce  parkingowe.

Pieszo z domu centrum miasteczka La Maddalena, mnóstwo tam lokali, lodziarnie, sklepy z pięknym lokalnym rękodziełem, wieczorne targi lokalnych produktów, śliczne urokliwe włoskie uliczki, wypożyczalnie rowerów, skuterów i piękny port turystyczny, z  którego możecie wybrać się w rejs po całym archipelagu. Po wyspie krąży w sezonie "beachbus", łączący centrum miasteczka i port z kilkunastoma plażami na wyspie. W dolnej galerii ze zdjęciami wnętrz znajdziecie także zdjęcie najbliższej plaży.

Tutaj na blogu opisy i zdjęcia  tego rejonu Sardynii - SANTA TERESA GALLURA, PALAU I WYSPA LA MADDALENA  http://wakacje-sardynia.blogspot.com/p/wyspa-la-maddalena.html

Pobyty min. 6 nocy.

Przykład ceny - tydzień w czerwcu 1990 euro

GALERIA

bottom of page