POLSKIE WAKACJE NA

SARDYNII

>>  K I M   J E S T E M  <<

1/18
Jestem Alicja...

Ciekawa świata i ludzi nauczycielka, podróżniczka, indianistka, pasjonatka wszelkiego typu rękodzieła, samodzielnie zgłębiająca od lat tajniki języka włoskiego, dumna mama 20 latki. Zawsze kochałam podróże. Początkowo organizowałam je tylko dla siebie, z przyjaciółmi, potem dla dzieci i młodzieży, jako nauczycielka oraz instruktorka ZHP. Z czasem zaczęłam włóczyć się po świecie, korzystając z niezwykle praktycznego i inspirującego sposobu na tanie podróżowanie – couchsurfingu, do momentu kiedy w 2010 roku temu zawitałam na Sardynię. Zachorowałam na kompletnie nieuleczalną „chorobę zachwytu” tą niesamowitą wyspą. Główny jej objaw to nieustanna potrzeba wracania tam, kiedy to tylko możliwe. Byłam na wyspie kilkadziesiąt razy, a wciąż mam długą listę miejsc do poznania! Do wielu z nich mogę wracać wiele razy. Wśród Sardów znalazłam prawdziwych przyjaciół, to szczerzy, uczciwi i gościnni ludzie, dumni ze swojej kultury, historii i piękna swojej wyspy. Wielu z nich posiadało wakacyjne mieszkanie lub dom i byli chętni ugościć w nich turystów z Polski. Inni oferowali rejsy, sardyńskie uczty na wsi czy inne atrakcje. I tak zaczęła się moja przygoda z pomocą w organizacji wakacji na Sardynii moim rodakom. W ciągu ostatnich lat nieustannych powrotów na tę wyspę poznałam także kilku Polaków mieszkających tu na stałe – wspaniałe źródła wiedzy o wyspie w naszym języku, wielu z nich może służyć pomocą także Wam.

Od 7 lat prowadzę blog „Polskie Wakacje na Sardynii” – kompendium praktycznych i często szczegółowych informacji

o różnych zakątkach Sardynii.

Pomogę Wam wybrać miejsce spełniające Wasze oczekiwania,  doradzę jak zorganizować podróż i zaplanować czas urlopu. 

Moje wakacje  na Sardynii spędzam już od kilku lat i daje mi to wiele radości, satysfakcji, ciekawych doświadczeń i fajnych znajomości.

Jedną z moich najbardziej ulubionych czynności podczas pobytu

w Polsce w oczekiwaniu na kolejną podróż na Sardynię, jest szczegółowe spisywanie doświadczeń, które Wam mogą posłużyć jako przewodniki po różnych rejonach wyspy.

Ja na Sardynię nie jeżdżę, ja tam wracam.

W sprawie Sardynii najlepiej piszcie e-maile, korzystając

z formularza u dołu strony.

Można też do mnie zadzwonić, kiedy jestem w Polsce (jeśli nie jestem, powiem o tym natychmiast i rozmowa będzie bardzo krótka), jeśli nie odbieram, nie zrażajcie się, oddzwonię w wolnej chwili.

Nie nagrywajcie się na pocztę głosową – nie mam kiedy odsłuchiwać wiadomości!

Od wielu lat pomagam Polakom 

spędzać

wakacje na

Sardynii !!!