top of page

WILLE BELLA I PRZYJACIELE

Położenie

Porto Taverna

Najbliższa plaża

30 m

Najbliższy supermarket

1,5 km

150 m

Najbliższy bar, knajpka
willa nr 1
widok z ogrodu
plaża_w_okolicy
plaża_Cinta_w_San_Teodoro
weranda willi Grazia
widok_na_ogród
willa_Grazia_widok_na_ogród
corallina porto
Możliwy pobyt bez auta

Nie

Tak

Możliwość transferu z lotniska

ok.  16 km

Odległość od lotniska
Odległość od portu promowego

ok.  20 km

Rodzaj obiektu

5 ekskluzywnych willi z ogrodem przy plaży

Jeżeli ważne jest dla Was mieszkanie w samodzielnym, odrębnym i gustownym budynku otoczonym naturą krok od naprawdę ślicznej plaży - to miejsce zdecydowanie spełnia te warunki. Odwiedziłam to miejsce osobiście i jest rzeczywiście bajkowe i romantyczne, a teren wokół domów jest idealny do dziecięcych zabaw. Najbliższa plaża i inne okoliczne plaże są idealną wizytówką Sardynii jako raju dla plażowiczów.

 Każda willa otoczona zadbanym pięknym ogrodem. Cały teren jest porośnięty rzadkim laskiem sosnowym, wille są pięknie wkomponowane w drzewa i wielki rzucone siłami natury wielkie głazy, krajobraz trochę jak z baśni...Można zamówić transfer z lotniska, ale miejsce jest raczej dla osób dysponujących autem. Plaża Porto Taverna pod ręką i jest

to jedna z najpiękniejszych plaż w tym rejonie, z widokiem na wyspę-górę Tavolara. Na najbliższej plaży jest dobra restauracja 12.1, zjecie tam obiad czy kolację tuż nad brzegiem morza.

Każda willa składa się z 2 sypialni 2 osobowych, obszernego salonu , kuchni, łazienki, zadaszonej, umeblowanej werandy. W salonie stoi rozkładana kanapa, właściciel podkreśla, ze preferuje max 5 osób w willi. 2 z 5 willi stoją bezpośrednio przy plaży, trzy wille stoją w drugim rzędzie budynków i są nieco tańsze, od plaży dzieli je ok. 70 m. Dookoła przepiękne widoki, naturalne otoczenie, śródziemnomorska roślinność, wyposażenie domu gustowne i funkcjonalne. W kilka minut autem jesteście stąd w 2 nadmorskich popularnych w sezonie miasteczkach - w Porto San Paolo i w San Teodoro, gdzie znajdziecie mnóstwo restauracji, lodziarni, sklepików otwartych do późna, wieczorami rozstawiane są "bancarelle" - czyli stoiska z rękodziełem, lokalnymi przysmakami, pamiątkami itp... Blisko na cotygodniowe lokalne targi w obu miejscowościach. Prócz tej najbliższej, w  pobliżu inne bajeczne plaże - te wokół przylądka Capo Cosa Cavallo, min słynna Cala Brandinchi, Porto Istana, Lu Impostu, La Cinta i wiele innych... 

Porto San Paolo to urokliwa portowa, nadmorska miejscowość na północy Sardynii a Porto Taverna to jedna z jej nadmorskich dzielnic. znajduje się 30 km od miasta Olbia, 40 km od słynnego Costa Smeralda - Szmaragdowego Wybrzeża. 
W miasteczku sporo knajpek, sklepików, a także urokliwy port turystyczny, z którego można ( a nawet trzeba! ) wybrać się w mały rejs na wyspę Tavolara, gdzie  można spędzić cały dzień na bajecznych  plażach lub na trekkingu.

Większość lokali, sklepów jest w kwietniu otwierane, miasteczko wtedy ożywa, w Porto San Paolo działają : bank, apteka, kioski ruchu, drogeria, 3 sklepy z pamiątkami-upominkami, 2 sklepy z ubraniami, 3 fryzjerzy, sklep medyczny, lodziarnie, bary, knajpki, wypożyczalnia rowerów , wypożyczalnia motorówek, sklepy ze sprzętem plażowym i do sportów wodnych, centrum chińskie, kawiarenka internetowa, wieczorami od 15 czerwca do 15 wrzesnia w centrum odbywa się wieczorny "bazarek" - stoiska z rękodziełem, lokalnymi przysmakami itp...wieczorami w centrum urządzane są często występy, koncerty, festyny, przedstawienia dla dzieci, lokalny targ odbywa się w czwartki do południa oraz w niedziele do południa. 3 km z miasteczka w Murta Maria jest centrum wind i kite surfingu.

Willa Nr 1 -"BELLA"

 

składa się z 2 sypialni, obszernego salonu , kuchni, łazienki, zadaszonej, umeblowanej werandy. Dosłownie kilka kroków od plaży. Dookoła przepiękne widoki, naturalne otoczenie, śródziemnomorska roślinność, działka porośnięta sosnami, wyposażenie domu gustowne i funkcjonalne.

Willa Nr 2

 

składa się z 2 sypialni, obszernego salonu , kuchni, łazienki, zadaszonej, umeblowanej werandy. Dosłownie kilka kroków od plaży. Dookoła przepiękne widoki, naturalne otoczenie, śródziemnomorska roślinność, działka porośnięta sosnami, wyposażenie domu gustowne i funkcjonalne.

sypialnia małżeńska willi 3
salon willi 3
łazienka_willi_3
willa nr 1
IMG_7567
IMG_7565
IMG_7562
IMG_7561
IMG_7558
IMG_7557
IMG_7555
IMG_7554
IMG_7551
IMG_7552
IMG_7550
IMG_7547
IMG_7548
IMG_7549
IMG_7546

GALERIA INNYCH WILLI

willa_Grazia_widok_na_ogród
weranda willi Grazia
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_23-150x150_2x
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_24-150x150_2x
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_16-150x150_2x
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_03-150x150_2x
IMG_7559
IMG_7553
IMG_7554
IMG_7566
Koszt pobytu:  cenę podaje właściciel indywidualnie przy każdym zapytaniu i zależy od dokładnego terminu, ilości osób, wieku dzieci itd... 3 wille stoją zaraz przy plaży i te są droższe, 2 wille stoją w drugim rzędzie budynków ( do plaży ok. 40-50 m. ) i te są nieco tańsze.
Przykładowa cena - czerwiec tydzień willa zaraz przy plaży -od 2500 euro + 100 euro sprzątanie + 25 euro od osoby ręczniki i pościel.
bottom of page