WILLE BELLA I PRZYJACIELE

Porto Taverna

30 m

1,5 km

150 m

Nie

Tak

ok.  16 km

ok.  20 km

5 ekskluzywnych willi z ogrodem przy plaży

Jeżeli ważne jest dla Was mieszkanie w samodzielnym, odrębnym i gustownym budynku otoczonym naturą krok od naprawdę ślicznej plaży - to miejsce zdecydowanie spełnia te warunki. Odwiedziłam to miejsce osobiście i jest rzeczywiście bajkowe i romantyczne, a teren wokół domów jest idealny do dziecięcych zabaw. Najbliższa plaża i inne okoliczne plaże są idealną wizytówką Sardynii jako raju dla plażowiczów.

 Każda willa otoczona zadbanym pięknym ogrodem. Cały teren jest porośnięty rzadkim laskiem sosnowym, wille są pięknie wkomponowane w drzewa i wielki rzucone siłami natury wielkie głazy, krajobraz trochę jak z baśni...Można zamówić transfer z lotniska, ale miejsce jest raczej dla osób dysponujących autem. Plaża Porto Taverna pod ręką i jest

to jedna z najpiękniejszych plaż w tym rejonie, z widokiem na wyspę-górę Tavolara. Na najbliższej plaży jest dobra restauracja 12.1, zjecie tam obiad czy kolację tuż nad brzegiem morza.

Każda willa składa się z 2 sypialni 2 osobowych, obszernego salonu , kuchni, łazienki, zadaszonej, umeblowanej werandy. W salonie stoi rozkładana kanapa, właściciel podkreśla, ze preferuje max 5 osób w willi. 2 z 5 willi stoją bezpośrednio przy plaży, trzy wille stoją w drugim rzędzie budynków i są nieco tańsze, od plaży dzieli je ok. 70 m. Dookoła przepiękne widoki, naturalne otoczenie, śródziemnomorska roślinność, wyposażenie domu gustowne i funkcjonalne. W kilka minut autem jesteście stąd w 2 nadmorskich popularnych w sezonie miasteczkach - w Porto San Paolo i w San Teodoro, gdzie znajdziecie mnóstwo restauracji, lodziarni, sklepików otwartych do późna, wieczorami rozstawiane są "bancarelle" - czyli stoiska z rękodziełem, lokalnymi przysmakami, pamiątkami itp... Blisko na cotygodniowe lokalne targi w obu miejscowościach. Prócz tej najbliższej, w  pobliżu inne bajeczne plaże - te wokół przylądka Capo Cosa Cavallo, min słynna Cala Brandinchi, Porto Istana, Lu Impostu, La Cinta i wiele innych... 

Porto San Paolo to urokliwa portowa, nadmorska miejscowość na północy Sardynii a Porto Taverna to jedna z jej nadmorskich dzielnic. znajduje się 30 km od miasta Olbia, 40 km od słynnego Costa Smeralda - Szmaragdowego Wybrzeża. 
W miasteczku sporo knajpek, sklepików, a także urokliwy port turystyczny, z którego można ( a nawet trzeba! ) wybrać się w mały rejs na wyspę Tavolara, gdzie  można spędzić cały dzień na bajecznych  plażach lub na trekkingu.

Większość lokali, sklepów jest w kwietniu otwierane, miasteczko wtedy ożywa, w Porto San Paolo działają : bank, apteka, kioski ruchu, drogeria, 3 sklepy z pamiątkami-upominkami, 2 sklepy z ubraniami, 3 fryzjerzy, sklep medyczny, lodziarnie, bary, knajpki, wypożyczalnia rowerów , wypożyczalnia motorówek, sklepy ze sprzętem plażowym i do sportów wodnych, centrum chińskie, kawiarenka internetowa, wieczorami od 15 czerwca do 15 wrzesnia w centrum odbywa się wieczorny "bazarek" - stoiska z rękodziełem, lokalnymi przysmakami itp...wieczorami w centrum urządzane są często występy, koncerty, festyny, przedstawienia dla dzieci, lokalny targ odbywa się w czwartki do południa oraz w niedziele do południa. 3 km z miasteczka w Murta Maria jest centrum wind i kite surfingu.

Willa Nr 1 -"BELLA"

 

składa się z 2 sypialni, obszernego salonu , kuchni, łazienki, zadaszonej, umeblowanej werandy. Dosłownie kilka kroków od plaży. Dookoła przepiękne widoki, naturalne otoczenie, śródziemnomorska roślinność, działka porośnięta sosnami, wyposażenie domu gustowne i funkcjonalne.

Willa Nr 2

 

składa się z 2 sypialni, obszernego salonu , kuchni, łazienki, zadaszonej, umeblowanej werandy. Dosłownie kilka kroków od plaży. Dookoła przepiękne widoki, naturalne otoczenie, śródziemnomorska roślinność, działka porośnięta sosnami, wyposażenie domu gustowne i funkcjonalne.

GALERIA INNYCH WILLI

Koszt pobytu:  cenę podaje właściciel indywidualnie przy każdym zapytaniu i zależy od dokładnego terminu, ilości osób, wieku dzieci itd... 3 wille stoją zaraz przy plaży i te są droższe, 2 wille stoją w drugim rzędzie budynków ( do plaży ok. 40-50 m. ) i te są nieco tańsze.
Przykładowa cena - czerwiec tydzień willa zaraz przy play - ok. 1650 euro + 100 euro sprzątanie + 20 euro od osoby ręczniki i pościel.
Piszcie do mnie!    lub  tel. 508 437 923

W największym okienku formularza wpiszcie dodatkowo:

- jakimi informacjami mogę się z Wami podzielić

- czy chcecie wynająć auto

- czy chcecie podzielić pobyt np. na różne rejony wyspy

- jeśli jeszcze nie wiecie jak dotrzeć na Sardynię napiszcie skąd wyruszacie -

  doradzę, lub zajrzyjcie w zakładkę PRAKTYCZNE RADY

- sporty lub inne szczególne zainteresowania związane z Waszym wyjazdem

- wszystko inne co wydaje Wam się ważne a mnie ułatwi szybką i rzeczową    

  odpowiedź