WILLA BADOS

Olbia

300 m

w okolicy

w okolicy

Tak

Tak

12 km

10 km

samodzielna willa 10 - 12 osobowa

z dużym ogrodem

Jeśli szukacie wygodnego, większego 10-12 osobowego domu na północy Sardynii, bardzo blisko pięknej plaży,

w miejscu dobrym na pobyt bez auta - ten dom jest dla Was !

W okolicy wiele pięknych plaż – najbliższa mała urokliwa zatoczka zamknięta skałkami, z piaszczystym zejściem do morza znajduje się 300 m od willi, niewiele więcej, ok. 350 m jest do dużej modnej plaży Bados, z barami, wypożyczalniami leżaków i parasoli.

Inne piękne plaże w zasięgu dłuższego spaceru lub kilku minut autem to min. Cala Banana, Spiaggia Pittulongu, Spiagga Nodu Pianu, Cala Sassari, Spiaggia Bianca – wszystko to śliczne, porównywane często do „karaibskich”, większe i mniejsze zatoczki z piaszczystym zejściem do morza, otoczone przyrodą, z krystaliczną szmaragdową wodą. Od kilku do kilkunastu minut autem zajmie Wam dojazd z willi do miejsc, gdzie wieczorami w sezonie dużo się dzieje

– to Stare Miasto w Olbii, centrum nadmorskiego portowego miasteczka Golfo Aranci,  Porto Rotondo – jeden z głównych ośrodków Costa Smeralda.

Na piechotę z domu jest kilka barów, pizzerii, restauracji, sklepów.

 

Willa jest klimatyzowana, ma 5 sypialni - pomieści 10-12 osób, znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Olbii – Pittulongu. Tylko 12 km z lotniska w Olbii i 10 km z portu promowego w Olbii oraz 11 km z portu promowego w Golfo Aranci. Kilka minut autem stąd jesteście na słynnym Szmaragdowym Wybrzeżu. Willa stoi wśród innych ładnych domów w nadmorskim kompleksie willi i rezydencji. 

 

Obszerna, otoczona zadbanym , dużym ogrodem, willa składa się z 3 sypialni małżeńskich oraz 2 sypialni z 2 łóżkami pojedynczymi w każdej. W jednej z sypialń łóżko piętrowe. Obszerny, jasny salon i dobrze wyposażona kuchnia, pralka, zmywarka, 2 łazienki. Zadaszona i umeblowana weranda, wygodne stanowisko do grillowania, krzesła, stół w ogrodzie – wszystko to zapewni Wam idealne warunki do relaksu, wspólnego biesiadowania, odpoczynku po całodziennym plażowaniu i zwiedzaniu. W salonie kanapa, jest możliwość za dodatkową opłata pomieścić w willi 12 osób.

GALERIA

Ceny podaje właściciel na konkretne zapytanie i zalezą od dokładnego terminu ilości osób, wieku dzieci.

Przykład ceny - lipiec tydzień dla 10 osób - ok. 2100 euro + 100 sprzątanie + 15 od osoby ręczniki i pościel. 

Piszcie do mnie!    lub  tel. 508 437 923

W największym okienku formularza wpiszcie dodatkowo:

- jakimi informacjami mogę się z Wami podzielić

- czy chcecie wynająć auto

- czy chcecie podzielić pobyt np. na różne rejony wyspy

- jeśli jeszcze nie wiecie jak dotrzeć na Sardynię napiszcie skąd wyruszacie -

  doradzę, lub zajrzyjcie w zakładkę PRAKTYCZNE RADY

- sporty lub inne szczególne zainteresowania związane z Waszym wyjazdem

- wszystko inne co wydaje Wam się ważne a mnie ułatwi szybką i rzeczową    

  odpowiedź