top of page

MIESZKANIA U MARIANNY

Położenie

Porto San Paolo

Najbliższa plaża

1,2 - 1,5 km

Najbliższy supermarket

4 km

1 km

Najbliższy bar, knajpka
IMG_8514
IMG_0014
Porto Taverna
IMG_7515
IMG_0100
IMG_0082
IMG_0100
IMG_0130
IMG_0105
IMG_0043
IMG_0014 (1)
IMG_0100
IMG_0062
IMG_0061
IMG_0048
IMG_0016
Możliwy pobyt bez auta

Nie

Nie

Możliwość transferu z lotniska

7 km

Odległość od lotniska
Odległość od portu promowego

9 km

Rodzaj obiektu

osiedle wolno stojących budynków

z ogrodem  

Siedem pięknie urządzonych mieszkań  w ładnych śródziemnomorskich budynkach, na piechotę do plaży Porto Taverna, część z basenem, niektóre obok siebie - dobre rozwiązanie dla grupy, wszystkie widziałam osobiście. 

Marianna to przemiła osoba i dobrze opiekuje się swoimi gośćmi. Poniżej opis każdego mieszkania i kilka zdjęć oraz przykładowa cena. 

Wszystkie łazienki zostały niedawno kompletnie odnowione, na werandach na gości czekają wygodne meble, fotele z poduchami. Wszystkie kafelki, podłogi i wykończenia są z CERASARDA - najdroższa oryginalna sardyńska ceramika. Dawno nie widziałam tak ze smakiem i kreatywnością urządzonych apartamentów i ma w tym osobisty udział właścicielka Marianna, której pasją jest rękodzieło, artystyczny recykling i odnawianie zabytkowych starych mebli. Mieszkania są od 4 do 6 osobowych, jeśli jest z Wami małe dziecko można zapytać o możliwość zamieszkania w mieszkaniu 6 osobowym w 7 osób za niewielką dopłatą.

Bezdyskusyjnie największym bogactwem Porto San Paolo są bajeczne, często porównywane do karaibskich, plaże. Drobny , jasny piasek, krystaliczne , ciepłe i szmaragdowe morze płytkie na dużej odległości od brzegu i dzika przyroda dookoła Plaże, które koniecznie trzeba odwiedzić w tej okolicy to Porto Taverna, Capo Coda Cavallo, Cala Brandinchi, Porto Istana. Costa Corallina, Cala del Dottore, plaże na wyspie Tavolara... Spędzając wakacje w Porto San Paolo możecie prócz leniwego plażowania, uprawiać snorkeling, wszelkie sporty wodne, jeździć konno, na rowerze, uprawiać nordic wal king, trekking, wspinaczkę, poszaleć na motorze. Porto San Paolo leży niemal w połowie drogi między Olbią- głównym węzłem komunikacyjnym północno-wschodniej Sardynii a modnym San Teodoro, które wieczorami jest jednym z najbardziej pełnych życia miejsc w tej części Sardynii. Charakterystycznym elementem krajobrazu w tej okolicy jest górująca nad horyzontem, wyłaniająca się z morza wielka wyspa-góra Tavolara. Na tę piękna wyspę możecie wybrać się na cały dzień stateczkiem z portu turystycznego w Porto San Paolo, właśnie stąd macie na słynna wyspę-górę najbliżej, Czekaja tam na Was nieopisanie piękne plaże, jedna z nich Spiaggia Spalmatore, znajduje się na większości list najpiękniejszych plaż na Sardynii.O plażach w okolicy Porto San Paolo można napisać wiele, są tu dziesiątki plaż-zatoczek i nie trudno nawet w sezonie znaleźć małą dziką plażę mniej zatłoczoną.

7 mieszkań U MARIANNY znajduje się na obrzeżach małej nadmorskiej dzielnicy Porto San Paolo - w dzielnicy Vacileddi, 4 km z centrum miasteczka, z mieszkań do słynnej plaży Porto Taverna jest od 1,2 do 1,5 km, czyli spacerem ok. 15-20 minut. Mieszkania są umiejscowione w zadbanych estetycznych niskich budynkach w stylu śródziemnomorskich otoczonych ogródkami z werandami , dookoła spokój, dużo zieleni, łąki. Z Olbii to tylko 19 km, ok. 8 km na południe jest modne miasteczko nadmorskie San Teodoro, które jest najbardziej pełnym życia wieczorami miejscem w rejonie Olbii - mnóstwo stoisk z rękodziełem i pamiątkami, otwartych do późna lokali, barów.Warto więc wybrać się choć raz wieczorem na Stare Miasto w Olbii na lody do najlepszej ponoć w okolicach lodziarni Smeraldina i pospacerować wśród dziesiątek kiosków i stoisk z pamiątkami słuchając jednego z licznych w sezonie ulicznych koncertów a następnego wieczoru pojechać w drugą stronę , na południe na kolację i wieczorne zakupy do San Teodoro - modnego kurortu pełnego klubów i lodziarni i tłumów turystów zjeżdżających tu co wieczór ze wszystkich okolicznych miejscowości. Na najbliższej plaży świetna restauracja 12.1 - zjecie tu posiłek z morzem szumiącym wprost przy stoliku. Najbliższy supermarket , najbliższy lokalny cotygodniowy targ w Porto San Paolo 4 km z domu.

Rezerwując któreś ze ślicznych MIESZKAŃ U MARIANNY otrzymacie mailem przewodnik po Sardynii pół.-wsch. mojego autorstwa - bardzo obszerny i konkretny. Pomogę także umówić Was na którąś z ciekawych wycieczek indywidualnych z polskim przewodnikiem, szytych na miarę dla małych grup, najczęściej rodzin. Na tych wycieczkach możecie w przemiłej atmosferze odwiedzić magiczne miejsca, o których nie przeczytacie w żadnym przewodniku z księgarni...Polski przewodnik może po Was przyjechać wygodnym busikiem lub 6 osobowym autem.

KLIMATYZOWANE MIESZKANIE 3 POKOJOWE 4 osobowe "ROBERT"

mieszkanie składa się z sypialni małżeńskiej, drugiej sypialni z 2 łóżkami pojedynczymi, łazienki z prysznicem, obszernego salonu z kuchnią, ogródka, zadaszonej umeblowanej werandy. Prywatne miejsce na auto, pralka, TV, żelazko.

Cenę podaje Marianna na konkretne zapytanie i zależy ona od dokładnego terminu, ilości osób, wieku dzieci.

Przykład ceny - tydzień w czerwcu ok. 890 euro,

KLIMATYZOWANE MIESZKANIE 3 POKOJOWE 4 osobowe  z BASENEM "NATALIA"

mieszkanie składa się z sypialni małżeńskiej, drugiej sypialni z 2 łóżkami pojedynczymi i balkonem, łazienki z prysznicem, obszernego salonu z kuchnią dobrze wyposażoną w naczynia do gotowania i spożywania posiłków. Ogródek z barbecue, umeblowana weranda, prywatny basen, prywatne miejsce na auto, pralka, TV, żelazko.

Cenę podaje Marianna na konkretne zapytanie i zależy ona od dokładnego terminu, ilości osób, wieku dzieci.

MIESZKANIE 3 POKOJOWE 6 osobowe  "CECYLIA"

obniżony parter więc chłodno latem, mieszkanie składa się z sypialni małżeńskiej, drugiej sypialni z 4 łóżkami pojedynczymi , łazienki z prysznicem, obszernego salonu z kuchnią dobrze wyposażoną w naczynia do gotowania i spożywania posiłków. Niewielki ogródek, umeblowane miejsce do relaksu, spożywania posiłków na zewnątrz z parasolem, prywatne miejsce na auto, pralka, TV, żelazko.

W tym samym budynku jest mieszkanie Michał.

Cenę podaje Marianna na konkretne zapytanie i zależy ona od dokładnego terminu, ilości osób, wieku dzieci. 

Przykład ceny tydzień w drugiej połowie czerwca ok. 930 euro

MIESZKANIE 3 POKOJOWE 6 osobowe  "MICHAŁ"

obniżony parter więc chłodno latem, mieszkanie składa się z sypialni małżeńskiej, drugiej sypialni z 4 łóżkami pojedynczymi, łazienki z prysznicem, obszernego salonu z kuchnią dobrze wyposażoną w naczynia do gotowania i spożywania posiłków. Ogródek, umeblowane miejsce do relaksu, spożywania posiłków na zewnątrz z parasolem, prywatne miejsce na auto, pralka, TV, żelazko.

W tym samym budynku jest mieszkanie Cecylia.

Cenę podaje Marianna na konkretne zapytanie i zależy ona od dokładnego terminu, ilości osób, wieku dzieci.

Przykład ceny - tydzień w drugiej połowie czerwca ok. 930 euro

KLIMATYZOWANE MIESZKANIE 3 POKOJOWE 4 osobowe "GABRIEL" z dostępem do basenu

mieszkanie jest 2 poziomowe - na parterze obszerny salon z kuchnią dobrze wyposażoną w naczynia do gotowania i spożywania posiłków, mała toaleta z WC,  zadaszona weranda umeblowana, na drugim poziomie sypialnia małżeńska, druga sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi , łazienka z prysznicem. Ogródek, druga weranda , prywatne miejsce na auto, pralka, TV, żelazko. Mieszkanie znajduje się w malutkim kompleksie kilku budynków, w którym na wewnętrznym dziedzińcu jest wspólny basen. Cenę podaje Marianna na konkretne zapytanie i zależy ona od dokładnego terminu, ilości osób, wieku dzieci. 

KLIMATYZOWANE MIESZKANIE 3 POKOJOWE  5-6 osobowe  "ANNA" z dostępem do basenu

obniżony parter więc chłodno latem, mieszkanie składa się z sypialni małżeńskiej z osobną  łazienką, drugiej sypialni z 2 łóżkami pojedynczymi, drugiej łazienki z prysznicem,  obszerny salonu z kuchnią dobrze wyposażoną w naczynia do gotowania i spożywania posiłków, nie ma werandy na zewnątrz!,  prywatne miejsce na auto, pralka, TV, żelazko. Mieszkanie znajduje się w malutkim kompleksie kilku budynków w którym na wewnętrznym dziedzińcu jest wspólny basen. Cenę podaje Marianna na konkretne zapytanie i zależy ona id dokładnego terminu, ilości osób, wieku dzieci, przykład ceny tydzień w pierwszej połowie czerwca ok. 790 euro 

KLIMATYZOWANE MIESZKANIE 3 POKOJOWE  6 osobowe  "MARIANNA" 

2 sypialnie, salon z jadalnia, dobrze wyposażoną kuchnia, kanapą, nad salonem antresola z łóżkiem poj, razem 6 miejsc noclegowych, zadaszona umeblowana weranda. Ślicznie i ze smakiem urządzone.

Cenę podaje Marianna na konkretne zapytanie i zależy ona id dokładnego terminu, ilości osób, wieku dzieci, przykład ceny tydzień w pierwszej połowie lipca ok. 1000 euro 

GALERIA

IMG_5181
szmaragdowa woda na rejsie
Porto Taverna
Porto Taverna 2 (Kopiowanie)
Porto San Paolo 3 (Kopiowanie)
Porto Taverna 1 (Kopiowanie)
lokalny targ w Vacileddi
IMG_7515
Golfo widoczek
festa w Porto San Paolo
Costa Dorata 2 (Kopiowanie)
Costa Dorata 1 (Kopiowanie)
Capo Coda Cavallo 1 (Kopiowanie)
Cala Brandinchi (Kopiowanie)
bottom of page