PENSJONAT GUFO W POSADA Z BASENEM

Posada

10 minut autem

7 minut autem

2,5 km

Nie

Tak

46 km

45 km

pensjonat - pokoje z łazienkami, śniadanie w cenie oraz apartament 3 pokojowy z kuchnią

Jeśli szukacie miejsca na wakacje z basenem i rodzinną atmosferą, otoczonego mnóstwem dzikiej przyrody, dobrze trafiliście. Gospodarze Paola i Massimo porzucili 6 lat temu wielkomiejskie życie w Rzymie i zbudowali na Sardynii pensjonat z basenem. Komfortowe pokoje, obfite kontynentalne śniadania, codziennie Paola piecze inne ciasto dla gości, mają własne jajka od szczęśliwych kur i warzywa ze swojego ogrodu, robią pyszne nalewki( w tym mirto) , basen jak z bajki, cisza i spokój, sokoły przelatujàce nad głową, a 10 minut autem wspaniałe plaże np Spiaggia di Posada , La Caletta, Su Tiriarzu czy Spiaggia Orvile z wpadającą tu do morza zreką. Kilka minut autem z domu możecie odwiedzić Nuraghe San Pietro - jedną z ok. 7 tysięcy rozsianych po całej wyspie kamiennych wież - tajemnicze pozostałości po cywilizacji z okresu między 500 a 1800l. p.n.e. Kilka minut autem także na Stare Miasto w Posada - fantastyczna staróiwka, gdzie czas zatrzymał się w latach 50, wspaniałe miejsce na klimatyczne zdjęcia lub romantyczny spacer. 3 minuty autem do bardzo cenionego pzrez sardyńskich smakoszy agriturismo ze 100%ową lokalna kuchnią, musicie się tu wybrać na sardyńską ucztę. 

 Historia gospodarzy budowania na Sardynii nowego życia jest bardzo wzruszająca, ale może posłuchacie jej osobiście na miejscu... Zastanawiałam, co sprawiało, że tak dobzre się tam czułam i juz wiem - w kontakcie z gospodarzami czujesz, że oni są przeszczęśliwi ze swojej decyzji przeniesienia życia na Sardynię  :) Ulubionym zwierzęciem i motywem dekoracyjnym paoli jest sowa, stąd nazwa pensjonatu - Gufo, to po włosku właśnie sowa.

W pensjonacie w dużym, zadbanym budynku czeka na gości kilka pokoi z łazienkami, każdy elegancko i nowocześnie urządzony, z łazienka z prysznicem, klimatyzacją, lodówką,l suszarka do włosów, w łazience ręczniki, pzred pokoje umeblowana weranda z duzym parasolem. Prócz pokoi z łazienkami jest tutaj także apartament z 2 sypialniami, 2 łazienkami, salonem i kuchnią, 4-6 osobowy, idelany dla kilkuosobowej rodziny lub 2 par spędzającyh razem wakacje.
 Pensjonat jest także swietny na urządzenie w nim turnusu z jogą lub innego pobytu dla 12-16 osób.
Śniadania obfite kontynentalne ( jajka od ich kur, sery, wedliny, kawa, soki, marmolada, ,masło, codziennie inne ciasto pieczone przez Paolę) 7 euro od osoby za śniadanie, dzieci poniżej 12 lat znizki. Gospodarze robia własne pyszne nalewki w tym słynne sardyńskie mirto. W obiekcie panuje miła, rodzinna atmosfera, codziennie rano w kuchni pzrywitaja was oboje - Paola i Massimo z szerokimi uśmiechami na twarzach. Jeśli pzryjedziecie wieczorem, powitaja was małą przekaską. Poza sezonem jest mozliwośc zamówienia na miejscu kolacji. Musicie wiedzieć, że  paola w Rzymie pracowała kilkanaście lat w hotelarstwie, więc swietnie zna sie na obsłudze osób na wakacjach!

Spędziliśmy u nich krótki pobyt we wrześniu 2019, za radą właścicieli wstalismy o 7 rano, żeby zobaczyć wschód słońca, który ozłaca wzgórze z zamkiem w Posada - niezapomniany spektakl sardyńskiej natury  :) 

przykład ceny - pokój 2 osobowy we wrzesniu min 3 noce pobytu cena za noc za 2 osoby ze śniadaniem od 65 euro. Znizki za dłuższe pobyty. Apartament z kuchnią 4-6 osobowy tydzień w lipcu ok. 800 euro. 

GALERIA

Piszcie do mnie!    lub  tel. 508 437 923

W największym okienku formularza wpiszcie dodatkowo:

- jakimi informacjami mogę się z Wami podzielić

- czy chcecie wynająć auto

- czy chcecie podzielić pobyt np. na różne rejony wyspy

- jeśli jeszcze nie wiecie jak dotrzeć na Sardynię napiszcie skąd wyruszacie -

  doradzę, lub zajrzyjcie w zakładkę PRAKTYCZNE RADY

- sporty lub inne szczególne zainteresowania związane z Waszym wyjazdem

- wszystko inne co wydaje Wam się ważne a mnie ułatwi szybką i rzeczową    

  odpowiedź