"MARCO" DOM W VILLASIMIUS

Villasimius

Simius  (700m, 10 min. na piechotę)

w okolicy

mnóstwo w okolicy 

Tak

Tak

70 km, wygodny dojazd autobusem

dom 6 -10 osobowy, 5 sypialni, 3 łazienki,  klimatyzowany

Simius to główna, duża, piaszczysta ze skałkami na krańcach plaża,  modnego miasteczka Villasimius.

Do plaży z centrum miasteczka wiedzie wygodny deptak spacerowy ( ulica z chodnikiem obsadzona drzewami pomarańczowymi, cytrynowymi i oleandrami).

Dom Marco (wymowa "Marko") znajduje się mniej więcej w połowie drogi między miasteczkiem a plażą, trochę bliżej plaży. Moim zdaniem to świetna lokalizacja, bo w 8-10 minut piechotą jesteście na plaży i w podobnej odległości od tętniącego wieczorami życiem miasteczka, ale z kolei na tyle daleko by nie odczuwać bliskości centrum jako źródła hałasu, tłumów itp... Na piechotę stąd macie bary, pizzerie, restauracje, dyskoteki, supermarket, przystanek autobusowy. Dobre miejsce na pobyt bez auta, z lotniska można dojechać do centrum Cagliari pociągiem i potem klimatyzowanym autokarem dalekobieżnym ARST do Villasimius. Można zamówić transfer z lotniska na miejsce. W pobliżu wiele pięknych plaż, a po całym cyplu krąży "Navetta" - tani autobusik łączący miasteczko z okolicznymi plażami.

Najbliższe plaże - SPIAGGIA SIMIUS, SPIAGGIA TIMI AMA, SPIAGGIA DI IS TRAIAS, SPIAGGIA DEL RISO. W miasteczku i dookoła niego ścieżki rowerowe, wypożyczalnia aut, skuterów i rowerów.

Dom ma 120 m.kw. i jest niezależnym budynkiem otoczonym ogrodem, składa się z 2 kuchni, 5 sypialni, - 2 małżeńskie, 2 z dwoma łózkami poj. każda oraz trzecie z łóżkiem piętrowym, w domu 2 salony, w każdym dodatkowe łóżko pojedyncze, 3 łazienki, taras na dachu z pięknym widokiem, 2 werandy zadaszone i umeblowane, cześć domu to obniżony, przez co chłodny nawet w sierpniu, parter a część parter podwyższony i tam jest klimatyzacja. Dwie z 3 łazienek są w domu i każda ma WC, bidet i prysznic. Trzeci prysznic jest w ogrodzie i właśnie taki zewnętrzny prysznic jest bardzo wygodny po powrocie z plaży pomagając utrzymać w domu porządek. W domu jest także osobne pomieszczenie gospodarcze, wchodzi się do niego z zewnątrz, jest tam pralka i trzecie WC. Ogród jest spory, bardzo zadbany, tonie w kwiatach i wiele w nim ciekawych dla nas roślin śródziemnomorskich. Oczywiście jest porządny, murowany grill. Po schodach na zewnątrz budynku wchodzi się na taras na dachu z pięknym widokiem na okolicę , morze, dookoła gustowna niska zabudowa tonąca w palmach, kwitnących krzewach, dużo zieleni i połyskujące między tym morze... Na posesję wjeżdżamy przez szeroką gustowną bramę i wewnątrz jest prywatne miejsce parkingowe. Wejdą tam 2 małe auta. W sypialniach szafy, jest TV, w kuchniach piece, piekarniki, toster, kawiarki, lodówki z zamrażarką, żelazko, suszarka na pranie.

Ostateczny koszt pobytu dla 8 osób potwierdza właściciel na konkretne zapytanie, zależy ona od dokładnego terminu, ilości osób, wieku dzieci... Przykładowo grupa 8 osobowa zapłaci w czerwcu 960 euro a na początku lipca już 1100 euro. 

GALERIA

Piszcie do mnie!    lub  tel. 508 437 923

W największym okienku formularza wpiszcie dodatkowo:

- jakimi informacjami mogę się z Wami podzielić

- czy chcecie wynająć auto

- czy chcecie podzielić pobyt np. na różne rejony wyspy

- jeśli jeszcze nie wiecie jak dotrzeć na Sardynię napiszcie skąd wyruszacie -

  doradzę, lub zajrzyjcie w zakładkę PRAKTYCZNE RADY

- sporty lub inne szczególne zainteresowania związane z Waszym wyjazdem

- wszystko inne co wydaje Wam się ważne a mnie ułatwi szybką i rzeczową    

  odpowiedź