DOM  "DANUTA"

Solanas

300 m

na piechotę

na piechotę

Tak, ale na 80%

Tak

57 km

55 km

Dom  6-8 osobowy, dwupoziomowy.

Niezależny 2 poziomowy dom o powierzchni 140 m kw. z zadbanym podwórkiem, wielką zadaszoną werandą, zaledwie 300 m. do dużej, piaszczystej plaży Spiaggia Solanas, 57 km z lotniska w Cagliari. Solanas to malownicza nadmorska miejscowość przytulona do dośc długiej, szerokiej, piaszczystej plaży zamknietej z obu stron wysokimi wzgórzami. Z domu danuta dojdziecie na plażę w 2-3 minuty. Na głównym parterze 2 sypialnie małżeńskie, trzecia sypialnia z 2 łóżkami poj., łazienka, salon , mała kuchnia, ogródek, miejsce parkingowe wewnątrz posesji, weranda zadaszona i umeblowana, na obniżonym parterze obszerny salon z 2 kanapami rozkładanymi 2 osobowymi. razem max 8 miejsc noclegowych. Ogródek 200 m. kw. Klimatyzacja, pralka, toster, mikrofalówka, kuchnia gazowo-elektryczna, żelazko, blender, odkurzacz, leżak. Na piechotę z domu  sklep spożywczy, bar, pizzeria, apteka, kiosk. 16 km do miasteczka Villasimius - w sezonie pełnego życia i otwartych do późna lokali, dyskotek, barów, koncerty muzyki, mnóstwo ludzi i deptak pełen stoisk z pamiątkami i rękodziełem. Tam także port turystyczny, z którego warto wybrać się w rejs po morskim rezerwacie chronionym - Area marina Protetta di Capo Carbonara. Do Solanas dojedziecie dalekobieznym klimatyzowanym autokarem z lotniska wCagliari lub z samej stolicy. MOżecie także zamówić tramsfer z lotniska, w zależności od pory i ilości osób koszt od 15 do 25 euro od osoby w jedną strone. 

Przykład ceny - tydzień w maju 620 euro, tydzień w zcerwcu dla 8 osób ok. 890 euro, tydzień  na początku lipca dla 6 osób ok. 1050 euro, w cenie meida, klima, pościel, ręczniki, sprzatanie końcowe.

wszystkie plaze w okolicy i wiele innych praktycznych informacji znajdziecie w moim przewodniku Sardynia Południowa, o moich przewodnikach więcej tutaj - PRZEWODNIKI ALICJI 

GALERIA

Piszcie do mnie!    lub  tel. 508 437 923

W największym okienku formularza wpiszcie dodatkowo:

- jakimi informacjami mogę się z Wami podzielić

- czy chcecie wynająć auto

- czy chcecie podzielić pobyt np. na różne rejony wyspy

- jeśli jeszcze nie wiecie jak dotrzeć na Sardynię napiszcie skąd wyruszacie -

  doradzę, lub zajrzyjcie w zakładkę PRAKTYCZNE RADY

- sporty lub inne szczególne zainteresowania związane z Waszym wyjazdem

- wszystko inne co wydaje Wam się ważne a mnie ułatwi szybką i rzeczową    

  odpowiedź