top of page

MIESZKANIE "JULIANNA"

Położenie

Villasimius

Najbliższa plaża

Simius  , 15 - 20 min. na piechotę)

Najbliższy supermarket

200m

mnóstwo w odległości  5-1- min pichotą

Najbliższy bar, knajpka
Villasimius
villasimius-1
centrum Villasimius
Cagliari-Villasimius-Southern-Sardinia-85603
spiaggia-di-simius
mappasud_solanas
1189019_l
IMG_0858
Możliwy pobyt bez auta

Tak

Nie

Możliwość transferu z lotniska

55 km, wygodny dojazd autobusem

Odległość od lotniska
Odległość od portu promowego

52 km, wygodny dojazd autobusem

Rodzaj obiektu

mieszkanie 4-6 osobowe, 3 pokojowe,

z widokiem na morze

W MIASTECZKU VILLASIMIUS, 15  MINUT PIECHOTĄ DO PLAŻY SIMIUS - niedrogie mieszkanie , dobre na pobyt bez auta, weranda, w pobliżu przejeżdża "navetta" - miejski busik krążący między miasteczkiem a plażami i portem turystycznym od 15 czerwca do 15 września.

Mieszkanie znajduje się na ulicy Lussu w samym miasteczku, pod ręką, w odległości od 2-10 minut piechota macie mnóstwo barów, lodziarni, knajpek, pizzerii, sklepów, jest market i w okolicy 2 dyskoteki.

Z Cagliari z lotniska możecie dojechać autokarem ARST ( pomogę z rozkładami jazdy). 

Oczywiście najfajniej mieć do dyspozycji auto, ale jeśli nie chcecie go na cały pobyt, w miasteczku jest wypożyczalnia aut.

Do budynku wchodzi się po kilku schodach.  W mieszkaniu 2 sypialnie - jedna małżeńska z klimatyzacją, druga z 2 łóżkami poj. bez klimy, obszerna łazienka z prysznicem i pralką, mała kuchnia dobrze wyposażona , jest piec do gotowania, mikrofalówka, wszystko co potrzebne do przygotowania i podania posiłków, salon z jadalnią klimatyzowany, stoi w nim rozkładana 2 osobowa kanapa, z salonu wychodzi się na taras z widokiem na morze.

Najbliższe plaże - SPIAGGIA SIMIUS, SPIAGGIA TIMI AMA, SPIAGGIA DI IS TRAIAS, SPIAGGIA DEL RISO. W miasteczku i dookoła niego ścieżki rowerowe, wypożyczalnia aut, skuterów i rowerów. 

Simius to główna, duża, piaszczysta ze skałkami na krańcach plaża,  modnego miasteczka Villasimius.

Do plaży z centrum miasteczka wiedzie wygodny deptak spacerowy ( ulica z chodnikiem obsadzona drzewami pomarańczowymi, cytrynowymi i oleandrami).

Villasimius to główny ośrodek wypoczynkowy w tej części wybrzeża. Stanowi dobrą bazę wypadową do zwiedzania i południowej i wschodniej części wyspy. Wybrzeże jest bardzo ciekawe, są tu i malownicze strome klify i ustronne , otoczone skałami, plaże-zatoczki[zwane na Sardynii "Cala", stąd nazwa niemal każdej plaży zaczyna się słowem "cala"]. Spędzając wakacje w rejonie Viillasimius możecie plażować na wielu przepięknych, piaszczystych plażach, które jednak maja tu i ówdzie trochę skałek, jest więc co oglądać pod wodą, możecie odwiedzić bardzo blisko Costa Rei - Królewskie Wybrzeże, możecie zwiedzić stolicę wyspy Cagliari, spędzać wieczory w bardzo wesołym w sezonie miasteczku Villasimius - wieczorami napełnia się ono ludźmi z wszystkich okolicznych "przy plażowych" miejscowości, główna ulica miasta zamienia się w deptak pełen stoisk z pamiątkami, lokalnymi przysmakami, rękodziełem, bary i knajpki są otwarte do późna, w pobliżu są 2 popularne dyskoteki, na wakacjach w tym rejonie możecie wybrać sie w rejs z któregoś z portów turystycznych - w Villasimius czy Capitana i odwiedzić morski obszar chroniony - Area Marea Protetta. Zaraz za rejonem Villasimius na półlnoc zaczyna się kolejny piękny fragment wybrzeża - Królewskie Wybrzeże czyli Costa Rei..

Ostateczny koszt Waszego pobytu potwierdza właściciel na konkretne zapytanie, zależy ona od dokładnego terminu, ilości osób, wieku dzieci... Przykładowo dla grupy 6 osobowej może to być koszt około 550 euro w czerwcu i 650 euro w pierwszej połowie lipca.

GALERIA

bottom of page