top of page

WILLA PELOSA

W STINTINO

Położenie

Stintino

Najbliższa plaża

200 m

Najbliższy supermarket

600 m

400 m

Najbliższy bar, knajpka
Możliwy pobyt bez auta

tak

Tak

Możliwość transferu z lotniska

50 km

Odległość od lotniska
Odległość od portu promowego

30 km

Rodzaj obiektu

Dom  6-9 osobowy 

 La Pelosa to jedna z kilku najsłynniejszych sardyńskich plaż, znajduje się na półwyspie Stintino, 50 km na północ z Alghero i z lotniska. Jedna z „plażowych wizytówek” Sardynii, piasek przypomina śnieżnobiałą mąkę,  a woda jest krystaliczna i błękitno szmaragdowa i płytka na dużej odległości od brzegu. Z plaży super widok na wyspę Asinara oraz hiszpańską wieżę strażniczą. Na plaży i w pobliżu bary, restauracje, wypożyczalnie sprzętu, centrum windsurfingu, żeglarstwa, divingu, wypożyczalnia motorówek. W najbliższej okolicy, pieszo z domu dzikie zatoczki skalisto-piaszczyste wspaniałe na snorkeling, mało na nich ludzi nawet w szczycie sezonu. 3 minuty autem lub ok 30 minut spacerem pieszo pełne życia w sezonie centrum Stintino oraz śliczny port turystyczny, z którego możecie wybrać się w rejs na Wyspę Asinara słynącą z żyjących tam białych osiołków i dziewiczej przyrody.

Willa La Pelosa to piękny, elegancki dom nad słynną plażą La Pelosa, do plaży 200 m. w domu 3 sypialnie, 2 łazienki, 2 wielkie tarasy panoramiczne, jeden z oszałamiającym widokiem na morze, elegancki, duży salon i świetnie wyposażona kuchnia. Willa mieści 6-9 osób, możliwość zamówienia śniadań.

Przykład ceny:

– tydzień w lipcu dla  7 osób 2400 euro, w cenie media, pościel, ręczniki, sprzątanie końcowe.

Gospodarze willi pomogą zorganizować transfer z lotniska, zarezerwować auto z lokalnej uczciwej wypożyczalni, zabiorą Was w rejs po morzu lub na wycieczkę po okolicy. Mieszkająca w okolicy nasza rodaczka Gosia zabierze Was na ciekawą wycieczkę kulinarną lub przyrodniczą, także swoim busem.

GALERIA

bottom of page