top of page

REZYDENCJA TURKUS

Położenie

Nadmorska dzielnica Olbi

400-500 m   Le Saline oraz Marina Maria

Najbliższa plaża
Najbliższy supermarket

  1,5 km 

1,5 km

Najbliższy bar, knajpka
Możliwy pobyt bez auta

Tak

Tak

Możliwość transferu z lotniska

ok. 10 km

Odległość od lotniska
Odległość od portu promowego

ok. 5 km

Rodzaj obiektu

Rezydencja - kompleks ok. 30 mieszkań 1,2,3 pokojowych

Rezydencja to duży, pięknie utrzymany, pełen zieleni i kwiatów kompleks budynków, z głównym placem na środku.  Przyjmowaniem i obsługą gości zajmuje się pełna życia i optymizmu, mieszkająca na miejscu Włoszka MariaTeresa, która mówi po angielsku i troszczy się o gości. 

Już kolejny sezon Polacy spędzający wakacje w Turkusie, chwalą to miejsce za czystość mieszkań i estetykę otoczenia, dyspozycyjność obsługi i urok najbliższych plaż oraz rozdzielającej je ślicznej laguny. 

Każde mieszkanie w Turkusie ma przypisane własne, zadaszone miejsce parkingowe.

Około 150 m od Rezydencji znajduje się przystanek autobusowy linii miejskiej z Olbii, którym do jedziecie do kilku plaż w okolicy, a nawet do Porto Rotondo na Szmaragdowym Wybrzeżu. 

 

Te plaże to m.in.:

 

SPIAGGIA LI CUNCHEDDI, SPIAGGIA CAPO CERASO,

PORTO ISTANA SA ENAS, APPARA LIDO DEL SOLE,

BAIA CORALLINA

 

Dwie najbliższe, do których dochodzicie na piechotę                                                          

                                                          to Le Saline oraz Marina Maria.  

                                                         

APARTAMENTY

STUDIO

Maksymalnie dla 2 osób

Funkcjonalna kawalerka 2 osobowa. Obszerny salon z aneksem kuchennym i podwójnym łóżkiem, łazienka, w niektórych apartamentach zadaszony i umeblowany taras lub miejsce na zewnątrz do spożywania posiłków i wypoczynku,
W kuchni jest wszystko, co potrzebne do przygotowania i spożywania posiłków.

Istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka pojedynczego lub dziecięcego łóżeczka. Najczęściej apartamenty typu STUDIO ulokowane są na parterze. 

APARTAMENTY DWUPOKOJOWE

Maksymalnie dla 4 osób

Składa się z sypialni małżeńskiej, w której stoi duże łóżko 2 osobowe i pojemna szafa, obszernego salonu z wyposażonym dobrze aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą 2 osobową, łazienki, umeblowanego tarasu lub werandy.
Jest pralka, suszarka na pranie a w kuchni wszystko co potrzebne do gotowania i spożywania posiłków. 2 spośród apartamentów 2 pokojowych znajdują się na parterze i są odpowiednie na pobyty dla osób niepełnosprawnych i służyły już z powodzeniem w tym celu.  Istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka pojedynczego lub dziecięceego łóżeczka.

APARTAMENTY TRZYPOKOJOWE

Maksymalnie dla 6 osób.

Składa się z 1 sypialni małżeńskiej, drugiej sypialni z 2 łóżkami pojedynczymi, obszernego salonu z wyposażonym dobrze aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą 2 osobową, łazienki, umeblowanego tarasu lub werandy.
W sypialniach szafy i komody, jest pralka, suszarka na pranie, a w kuchni wszystko co potrzebne do gotowania i spożywania posiłków. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka pojedynczego lub dziecięcego łóżeczka.

GALERIA

CENNIK

Ceny w euro za wynajęcie mieszkania w określonym terminie. Pod tabelą dodatkowe opłaty.

opłaty dodatkowe :

- media (prąd, woda,gaz)                                  50 euro,                                           60 euro,                                                    80 euro

- klimatyzacja włączana na życzenie        20 euro za tydzień                         30 euro za tydzień,                                    45 euro za tydzień

 

- kaucja za mieszkanie 100 euro zwrotna przy wyjeździe,

- sprzątanie końcowe - 40 euro.

bottom of page