REZYDENCJA MARGERITE

W PORTO PINO

Położenie

Porto Pino

Najbliższa plaża

od 300 - 900 m

Najbliższy supermarket

od 150 - 400 m

od 150 - 400 m

Najbliższy bar, knajpka
Możliwy pobyt bez auta

Tak

Tak

Możliwość transferu z lotniska

80 km

Odległość od lotniska
Odległość od portu promowego

85 km

Rodzaj obiektu

kompleks piętnastu dwupoziomowych domków

Porto Pino to bardzo ładne i zadbane nadmorskie miasteczko na  południowym zachodzie Sardynii, idealna destynacja wakacyjna na lipiec i sierpień - w tym rejonie mało ludzi na plażach nawet w szczycie sezonu, to część wybrzeża wciąż nieodkryta( na szczęście) przez dużą turystykę, nie ma tu hoteli ani turystycznych ośrodków. Wybrzeże jest tu niesamowicie różnorodne, znajdziecie tu długie piaszczyste plaże z barami i wypożyczalniami sprzętu o płytką wodą, ale i dziesiątki dzikich zatoczek, gdzie natura wymieszała piasek i skały, pod wodą raj dla pasjonatów snorkelingu. Są i widokowe klify, trasy spacerowe, rowerowe, możliwość uprawiania wszelkich sportów wodnych. Samo centrum nie jest wielkie, ale pełne knajpek, barów, lokali, są 2 markety, sklep z winami, z lokalnym rękodziełem,  sprzętem plażowym, apteka, sklep mięsny. W sezonie 2 wieczory w tygodniu toczy się lokalny targ wakacyjny - pamiątki, przysmaki, rzemiosło. Jest śliczna marina pełna rybackich barek i stateczków turystycznych, możecie w niej rano kupić ryby z porannego połowu. Są restauracje ze świetna kuchnią morską i dobra pizzeria z  pizzą na wynos.

Rezydencja Margerite to 15 dwupoziomowych domków bliźniaków, w każdym klimatyzacja, 2 sypialnie, 2  łazienki, salon z aneksem kuchennym i rozkładana kanapą, ogródek, weranda, barbecue. W niektórych domkach rowery. Wszystkie domki zadbane, czyste, gustownie urządzone. Mieszczą od 4 do 8 osób. Możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego, wózka spacerowego, łóżka poj. w sypialni.

Domki stoją w odległości od 900 do 300 m od

Pierwszej Plaży.

To długa, szeroka piaszczysta plaża z barami,

wypożyczalniami leżaków i parasoli, rowerów

wodnych itp. Można nią długo spacerować

i dojść na przepiękne wydmy - Is Arenas

Biancas - rezerwat przyrodniczy.

Z rezydencji pieszo dojdziecie do marketów,

barów, sklepów i restauracji oraz do mariny.

Możecie  także wybrać się na spacer na bardzo

panoramiczne klify na cyplu Punta Menga. W Porto Pino i okolicy od czerwca do końca września dużo się dzieje, urządzane są letnie festiwale, koncerty, lokalne festy z degustacjami.

W Rezydencji spędzicie dobrze pobyt bez auta, można zamówić transfer z lotniska w Cagliarii lub z przesiadką dojechać tu autokarem, jest także  możliwość wynajęcia auta już na miejscu tylko na część pobytu. Ale ponieważ Porto Pino leży 80 km od lotniska w Cagliari, lepiej wynająć auto na cały pobyt, wyjdzie to na pewno taniej niż zamawiany transfer na te odległość, a także wygodniej niż jazda autobusami.

OKOLICA

W okolicy niesamowite miejsca na wycieczki, wstukajcie w wyszukiwarkę nazwy i spójrzcie na zdjęcia - Masua, Pan di Zucchero, Costa Verde Sardegna, Porto Paglia, Fontanamare, Portoscuso, Teulada, Porto Tramatzu, Tueredda, Arco dei Baci, Calasetta, Isola San Pietro i wiele innych... Są ciekawe miasteczka, stanowiska archeologiczne, możecie wybrać się na sardyńską ucztę na wsi lub

w piękny rejs żaglowcem z naszą rodaczką mieszkającą w tej okolicy:   https://www.youtube.com/watch?v=sltINZ8Ofkc

Jeśli spędzacie wakacje bez auta, możecie wynająć rower lub skuter, w ciekawą objazdówkę po okolicy może Was zabrać nasza rodaczka Marta swoim autem. W oddalonym o 12 km Porto Botte możecie uprawiać kitesurfing i windsurfing po polsku - są tam 2 polskie bazy surfingu. Rodak Sławek mieszkający w okolicy może  Was zabrać na rejs motorówką.
Porto Pino to świetne miejsce na piękne wakacje z dala od modnych kurortów i tłumów. My spędziliśmy tam 2  tygodnie jesienią 2018 i na pewno wrócimy jeszcze nie raz w te rejony Sardynii.

DOM PAULINA

1/11

DOM CECYLIA 1

1/21

DOM CECYLIA 2

1/17

DOM GABRIELA

1/7

DOM LUDWIG

1/10

DOM MILA

1/5

DOM MONIKA

1/7

DOM SMERALDO

1/6

DOM TERESA

1/10
Piszcie do mnie!    lub  tel. 508 437 923

Imię i Nazwisko *

Email *

Telefon

Ilość osób - dorosłe/dzieci/wiek dzieci *

Daty planowanego pobytu. *

Jaki środek transportu (samolot, auto), skąd-dokąd + inne info *

W największym okienku formularza wpiszcie dodatkowo:

- jakimi informacjami mogę się z Wami podzielić

- czy chcecie wynająć auto

- czy chcecie podzielić pobyt np. na różne rejony wyspy

- jeśli jeszcze nie wiecie jak dotrzeć na Sardynię napiszcie skąd wyruszacie -

  doradzę, lub zajrzyjcie w zakładkę PRAKTYCZNE RADY

- sporty lub inne szczególne zainteresowania związane z Waszym wyjazdem

- wszystko inne co wydaje Wam się ważne a mnie ułatwi szybką i rzeczową    

  odpowiedź