DOM  "PAOLO"

SANTA MARGHERITA DI PULA

7-10  min. na piechotę

5 km

2 km

Nie

Nie

42 km

40 km

10 osobowy dom, 5 sypialni, 2 łazienki, duży , pięknie zagospodarowany ogród

Między rejonem Chia a miasteczkiem Pula znajduje sie mała wypoczynkowa miejscowość Santa Margherita di Pula. Patrząc na mapę tego obszaru widzimy ciągnące się wzdłuż morza dzielnice turystyczne, podzielone niemal jak szachownice odchodzącymi od plaży pod katem prostym uliczkami, nie ma tu właściwego centrum, jakiegoś placu jak we włoskich miasteczkach…., ale w kolejnych dzielnicach, od nazw których często bierze nazwę kolejna cześć długiej plaży, jest kilka knajpek, barów, lodziarni, sklepików. Obszar bezpośrednio przy plaży jest tutaj w więkzości porośnięty lasem sosnowym i w tym lesie stoją zatopione w lesie domy z ogrodami.

 I własnie tutaj stoi dom "Paolo" - byłam obejrzeć go osobiście i jest bardzo ładny, dobrze wyposażony, przytulny i pełen sardyńskiego zdobnictwa. W domu piec, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, lodówka z zamrażarką.W ogrodzie kilka miejsc do wypoczynku i spożywania posiłków - za domem wielka zadaszona weranda z dużym stołem i krzesłami, wychodzi sie na nią  prosto z kuchni.

Mimo, że  najbliższa plaża jest w linii prostej 150 m., to idzie się piechotą 7-10 minut ( sprawdziłam z zegarkiem) , bo nie ma "przecinki" między budynkami wprost do plaży. Plaża jest dość wąska, piaszczysta, można na niej daleko spacerować w obie strony bo łączy się z sąsiadującymi plażami.

6 km z domu jest do miasteczka Pula - w sezonie pełnego życia, wiele tam knajpek, sklepików i dużo organizowanych wydarzeń, koncertów, festynów. W okolicy wiele pięknych plaż- i tych najbliższych w Santa Margherita di PUla i teren jest pomiędzy 2 rejonami ślicznych plaż - rejonem Pula i rejonem Chia.

To miejsce dla osób z choć jednym autem. Jeśli jednak  lubicie jeździć na rowerach, można tutaj spędzić udane wakacje bez auta - właściciel zorganizuje wam wtedy transfer z lotniska oraz wynajmie kilka rowerów, nimi dojedziecie do miasteczka Pula i do kilku dalszych plaż. W okolicy piękne trasy rowerowe, trekkingowe, spacerowe - i wzdłuż wybrzeża i w głąb lądu.

Przykładowe ceny:

za tydzień w czerwcu dla 10 osób - od 650 - 950 euro

GALERIA

Piszcie do mnie!    lub  tel. 508 437 923

W największym okienku formularza wpiszcie dodatkowo:

- jakimi informacjami mogę się z Wami podzielić

- czy chcecie wynająć auto

- czy chcecie podzielić pobyt np. na różne rejony wyspy

- jeśli jeszcze nie wiecie jak dotrzeć na Sardynię napiszcie skąd wyruszacie -

  doradzę, lub zajrzyjcie w zakładkę PRAKTYCZNE RADY

- sporty lub inne szczególne zainteresowania związane z Waszym wyjazdem

- wszystko inne co wydaje Wam się ważne a mnie ułatwi szybką i rzeczową    

  odpowiedź